Ntvo Hodočasnici насловна

Студенти Факултета безбједносних наука на пријему код министра Драге Мастиловића након ходочашћа до Острога

Министар проф. др Драга Мастиловић примио је студенте Факултета безбједносних наука Универзитета у Бањој Луци који су учествовали у поклоничком путовању према манастиру Острог.

Студенти су министру пренијели утиске са једанаестодневног ходочашћа, које је имало и хуманитарни карактер, јер су током пута прикупљана средства за помоћ седамнаестомјесечној Софији Дујловић из Бање Луке.

Министар Мастиловић честитао је студентима на истрајности, хуманости и посвећености, истичући да овакве иницијативе представљају примјер одговорности, солидарности и заједништва међу младима.

Текст  и фотографије преузети са званичне странице Министарства за научнотехнолошки развој и високо образовање Републике Српске  – https://www.instagram.com/ministarstvo_ntvo/